logo W Pałacyku

Tablica ogłoszeń

w Pałacyku
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Sobota
10:00 - 13:00

Niedziela
10:00 - 13:00

[z wyłączeniem świąt]


karty

Strzyżenie i pielęgnacja


Pielęgnacja i Strzyżenie

Wykonujemy strzyżenie kosmetyczne i pielęgnacyjne wszystkich ras psów wg wzorców FCI, wykonujemy równiez nietypowe strzyżenia według życzenia Klientów

Czeszemy psy wszystkich ras i nierasowe, długowłose, szorstkowłose, również te, nie wymagające strzyżenia. Rozczesujemy nawet najbardziej skołtunioną sierść, wyczesujemy podszerstek, szczególnie w okresie linienia. Wyczesujemy psy przed wystawami i dla codziennej pielęgnacji.

Trymujemy psy ras szorstkowłosych (west highland terrier, terrier szkocki, foksterrier, welsh terrier itd, sznaucery, jamniki itd.).

Polecamy kąpiele higieniczne oraz zdrowotne dla wszystkich typów psów - zapraszamy psy małe i duże, rasowe jak i nierasowe. Zapewniamy szeroką gamę kosmetyków pielęgnacyjnych i leczniczych.

Dysponujemy najnowszym sprzętem groomerskim. Do pielęgnacji używamy wyłącznie profesjonalnych, sprawdzonych kosmetyków najwyższej jakości.

Udzielamy bezpłatnych porad z zakresu pielęgnacji, hodowli, wychowania, żywienia, szkolenia, prezentowania psów na wystawach.

Jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce i mamy wieloletnią praktykę i doświadczenie
w zakresie kynologii.

 

Zapraszamy do umawiania wizyt pod numerem telefonu:

507 173 713

 

-------------------------------------

Zapraszamy również na szkolenie!

W naszej szkole uczymy jak wychować doskonałego, "uniwersalnego" psa - dobrze ułożonego, chętnego do współpracy, posłusznego i pełnego zapału do sportowych zabaw. Prowadzimy szkolenia w oparciu o doświadczoną kadrę trenerską i wieloletnie doświadczenie w szkoleniu i poznawaniu psychiki naszych czworonogów. Od lat szkolimy psy które stają się doskonałymi towarzyszami codziennego życia oraz takie które biorą udział w imprezach sportów kynologicznych różnych dyscyplin oraz stopni.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej:

www.universaldog.plWersja Polska    Wersja Niemiecka
TEL: 91 44 22 964     503 045 800