Leczenie zwierząt - badania specjalistyczne W Pałacyku |Szczecin
Logo Lecznica dla zwierząt W Pałacyku
w Pałacyku
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 20:00

Sobota
10:00 - 13:00

Niedziela
10:00 - 13:00

[z wyłączeniem świąt]


Karty

Specjalistyczne badania

W naszej lecznicy dla zwierząt w Szczecinie wykonujemy specjalistyczne badania gastroskopowe i bronchoskopowe oraz cystoskopię.

Gastroskopia - to badanie polegające na obrazowanie światła przełyku oraz żołądka. Wykonuje się ją w przepadku podejrzewania chorób układu pokarmowego u zwierzęcia. Zabieg pozwala też pobrać próbki do badań cytologicznych i histopatologicznych oraz usuwać ciała obce z żołądka bez konieczności interwencji chirurga weterynarza.

Bronchoskopia - jest badaniem układu oddechowego zwierzęcia – krtani, tchawicy, oskrzeli. Weterynarze zalecają jej wykonanie w przypadku, gdy zwierzę cierpli na długo utrzymujący się kaszel lub występuje podejrzenie wystąpienia wad wrodzonych tj. zapadnięcie tchawicy. Badanie jest też przydatne, jeśli chcemy sprawdzić, czy do układu oddechowego nie dostało się jakieś ciało obce. Możliwość pobrania prób do badań cytologicznych, histopatologicznych, bakteriologicznych z obszaru układu oddechowego. Jeśli chcą Państwo umówić się na badanie w naszej lecznicy, prosimy o kontakt pod numerem tel. 91 44 22 964.

Cystoskopia - to obrazowanie światła pęcherza moczowego.
Flaga polska    Flaga niemiecka
TEL: 91 44 22 964     503 045 800