Logo Lecznica dla zwierząt W Pałacyku
w Pałacyku
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 18:00

Sobota - Niedziela
10:00 - 13:00

[z wyłączeniem świąt]


Karty

Strzyżenie i pielęgnacja


Klinika zwierząt w Szczecinie – strzyżenie i pielęgnacja

Obowiązkiem właściciela zwierzęcia jest dbanie o dobrą kondycję i zdrowie swojego pupila. Pomocne w tym zadaniu jest również przestrzeganie zaleceń profilaktycznych, takich jak szczepienia ochronne czy okresowe badania. Dla komfortu psa lub kota bardzo istotna jest też dbałość o jego wygląd zewnętrzny, a w szczególności o przycinanie pazurów czy strzyżenie i kąpiel. Nasza klinika dla zwierząt w Szczecinie zapewnia właścicielom kompleksową pomoc. Dlatego nie tylko świadczymy usługi weterynaryjne, ale również zapraszamy do skorzystania porad na temat strzyżenia i pielęgnacji. Oferujemy też usługi strzyżenia i pielęgnacji na miejscu w klinice.


Zabiegi i porady

Nasza klinika zwierząt oferuje strzyżenie kosmetyczne i pielęgnacyjne wszystkich ras psów wg wzorców FCI. Wykonujemy również nietypowe strzyżenia według życzenia Klientów.

Czeszemy psy wszystkich ras i nierasowe, długowłose, szorstkowłose jak również te, które nie wymagają strzyżenia. Rozczesujemy nawet najbardziej skołtunioną sierść, wyczesujemy podszerstek, szczególnie w okresie linienia. Wyczesujemy psy przed wystawami i dla codziennej pielęgnacji.

Trymujemy psy ras szorstkowłosych (west highland terrier, terrier szkocki, foksterrier, welsh terrier itd., sznaucery, jamniki itp.).

Klinika dla zwierząt w Szczecinie specjalizuje się również w kąpaniu. Polecamy kąpiele higieniczne oraz zdrowotne dla wszystkich typów psów – zapraszamy psy małe i duże, rasowe jak i nierasowe. Zapewniamy szeroką gamę kosmetyków pielęgnacyjnych i leczniczych.

Dysponujemy najnowszym sprzętem groomerskim. Do pielęgnacji używamy wyłącznie profesjonalnych, sprawdzonych kosmetyków najwyższej jakości.

Klinka zwierząt to również miejsce, w którym otrzymacie Państwo bezpłatne porady z zakresu pielęgnacji, hodowli, wychowania, żywienia, szkolenia, prezentowania psów na wystawach.

Jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce i mamy wieloletnią praktykę i doświadczenie w zakresie kynologii.

Jolanta Rutkowska

 

Zapraszamy do umawiania wizyt pod numerem telefonu:

507 173 713

 

-------------------------------------

Zapraszamy również na szkolenie!

W naszej szkole uczymy, jak wychować doskonałego, "uniwersalnego" psa - dobrze ułożonego, chętnego do współpracy, posłusznego i pełnego zapału do sportowych zabaw. Prowadzimy szkolenia w oparciu o doświadczoną kadrę trenerską i wieloletnie doświadczenie w szkoleniu i poznawaniu psychiki naszych czworonogów. Od lat szkolimy psy, które stają się doskonałymi towarzyszami codziennego życia oraz takie, które biorą udział w imprezach sportów kynologicznych różnych dyscyplin oraz stopni.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej:

www.universaldog.pl

Flaga polska    Flaga niemiecka
TEL: 91 44 22 964     503 045 800