> Zakres-uslug
Logo Lecznica dla zwierząt W Pałacyku
w Pałacyku
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 18:00

Sobota - Niedziela
10:00 - 13:00

[z wyłączeniem świąt]


Karty

Artroskopia


Artroskopia zwierząt


Czy Twój zwierzak ma problemy z chodzeniem? Podejrzewasz u niego chorobę stawów? Nie czekaj, zgłoś się do naszej kliniki i przyprowadź swojego pupila na artroskopię, a my wystawimy dokładną diagnozę i zrobimy wszystko, by odzyskał sprawność ruchową.

Artroskopia to metoda stosowana przy diagnostyce i leczeniu problemów ze stawami. Polega ona na wprowadzeniu do przestrzeni stawowej niewielkiego urządzenia zwanego artroskopem, wyposażonego w układ optyczny oraz światłowód. Obraz z artroskopu wyświetla się na monitorze – co pozwala na ocenę zmian zachodzących w strukturze stawu i pozwala na podjęcie odpowiednich działań leczniczych za pomocą specjalistycznych narzędzi.

Zabieg artroskopii jest o wiele lepszym wyborem, niż klasyczne operacje stawów. Jest mniej inwazyjny (wykonuje się jedynie dwa małe nacięcia, które szybko się goją), a zwierzę nie odczuwa silnego dyskomfortu pooperacyjnego, nie jest unieruchomione i szybciej wraca do pełnej sprawności.

Nasza oferta artroskopii


W naszej lecznicy oferujemy profesjonalną artroskopię stawu łokciowego, barkowego, skokowego oraz kolanowego.

Przyprowadzając swojego pupila do naszej kliniki możesz być pewien, że trafia w ręce doświadczonych, wykwalifikowanych lekarzy, dla których priorytetem jest zdrowie i komfort każdego czworonożnego pacjenta. Zrobimy wszystko, by Twój zwierzak zapomniał o bólu i problemach ze stawami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Flaga polska    Flaga niemiecka
TEL: 91 44 22 964     503 045 800