Logo Lecznica dla zwierząt W Pałacyku
=
w Pałacyku
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 18:00

Sobota - Niedziela
10:00 - 13:00

[z wyłączeniem świąt]


Karty

Psy


Psy – leczenie zwierząt i profilaktyka


Psy często są wybierane na towarzyszy dziecięcych zabaw czy przyjaciół osób starszych i samotnych. Wychowywane od szczeniaka, są silnie związane emocjonalnie z właścicielami. Opieka nad nimi uczy odpowiedzialności i obowiązkowości, a także dostarcza wiele radości. Jest też motywacją do codziennego ruchu na świeżym powietrzu oraz zapewnia towarzystwo w pustym domu. Wychowywanie czworonoga wymaga jednak troski o jego zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji. Leczenie psów oraz profilaktyka ich chorób są jedną ze specjalności naszej kliniki w Szczecinie. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych weterynarzy zapewnia właścicielom psów wszystkich ras pomoc, która obejmuje leczenie zwierząt oparte na profesjonalnej diagnostyce i badaniach. Prowadzimy również pogotowie, dzięki któremu pomagamy pupilom w szczególnie trudnych sytuacjach.

Kilka ważnych informacji dla właścicieli psów.

Szczenięta

Najlepszym miejscem do uzyskania podstawowych informacji dotyczących zdrowia psa, który właśnie pojawił się w Państwa domu, niezmiennie pozostaje lecznica weterynaryjna. Pierwsza wizyta, która powinna mieć miejsce zaraz po zakupie psa, jest przeważnie bezpłatna. Podczas takiej konsultacji z weterynarzem naszym obowiązkiem jest przeprowadzenie podstawowego badania psa. Lekarz przekazuje też właścicielowi podstawowe informacje na temat stanu zdrowia zwierzęcia. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania, doradzimy w wyborze metody żywienia, programu szczepienia i odrobaczania.

Pierwsze odrobaczenie zalecane jest w wieku 3-4 tygodni.

Pierwsze szczepienie – w wieku około 6 tygodni, następne szczepienia wg decyzji weterynarza.

Poza profilaktyką prowadzimy też wielokierunkowe leczenie psów. Dzięki różnym specjalnościom naszych lekarzy zajmujemy się terapią schorzeń onkologicznych, gastrologicznych, ortopedycznych oraz wielu innych. Naszą specjalnością jest także chirurgiczne leczenie zwierząt w dobrze wyposażonym szpitalu w Szczecinie.Flaga polska    Flaga niemiecka
TEL: 91 44 22 964     503 045 800