Logo Lecznica dla zwierząt W Pałacyku
=
w Pałacyku
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 18:00

Sobota - Niedziela
10:00 - 13:00

[z wyłączeniem świąt]


Karty

Zespół


Weterynarze w naszej lecznicy

Niepokoi Cię stan zdrowia Twojego pupila? Twój pies lub kot traci energię, jest apatyczny, bądź w jakikolwiek inny sposób komunikuje swoje dolegliwości? Szukasz dobrego weterynarza w Szczecinie, który pomoże Ci w odkryciu i zwalczeniu nękającej go choroby? Jeżeli tak – już dziś skontaktuj się z naszą placówką.

Nowoczesne usługi weterynaryjne, które oferujemy, obejmują szeroki zakres specjalności. W naszej klinice przeprowadzimy wszystkie odpowiednie badania, wystawimy właściwą diagnozę i wybierzemy najodpowiedniejsze dla Twojego zwierzaka metody leczenia jego problemów zdrowotnych.

Poznaj nasz zespół weterynarzy

Doskonale wiemy, że najlepszy weterynarz to ten, który traktuje leczenie zwierząt nie tylko jako pracę. Dla naszych lekarzy pomoc pupilom to misja, którą z zaangażowaniem realizują każdego dnia.

W skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie osoby doświadczone, wykwalifikowane i charakteryzujące się życzliwym, pełnym zrozumienia podejściem do każdego czworonożnego pacjenta.

 

Lek.wet. Wojciech Halkiewicz

Specjalista chirurg, specjalista chorób psów i kotów.

 

Lek. wet. Cezary Brandebura

Anestezjologia i choroby wewnętrzne

 

Lek. wet. Agnieszka Demska

Choroby wewnętrzne.


Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że zapewnimy Twojemu zwierzęciu specjalistyczną, kompleksową opiekę i szybki powrót do zdrowia.Flaga polska    Flaga niemiecka
TEL: 91 44 22 964     503 045 800