Logo Lecznica dla zwierząt W Pałacyku
w Pałacyku
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 18:00

Sobota - Niedziela
10:00 - 13:00

[z wyłączeniem świąt]


Karty

CHIRURGIA


Chirurg weterynarz

Usługi weterynaryjne, jakie świadczymy w naszej klinice, mają na celu ochronę i przywracanie zdrowia małych zwierząt. Nie zawsze jednak dysfunkcje czy schorzenia u naszych pacjentów mogą być wyleczone farmaceutykami czy kompresami. W niektórych wypadkach chirurgia staje się jedyną szansą na powrót do zdrowia zwierzęcia. Chirurg weterynarz czerpie wiele satysfakcji ze swojej pracy. Nagrodą za jego wysiłek jest zdrowie podopiecznych.

Ciągłe kształcenie to w połączeniu z zaangażowaniem i pasją proste środki do realizacji celu: świadczenie usług z zakresu chirurgii weterynaryjnej na najwyższym poziomie. Chirurgia w pełnym tego słowa znaczeniu, bez kompleksów i uciekania od dużych wyzwań.
Świadomość odpowiedzialności, zespół dobrych weterynarzy http://weterynarz-szczecin.info/zespol, nowoczesne technologie pozwalają nam codziennie realizować wspomniany cel.

Usługi weterynaryjne w naszej klinice obejmują również pomoc chirurgiczną. Do przeprowadzania zabiegów przygotowaliśmy profesjonalny szpital z salą operacyjną. Chirurg weterynarz dysponuje również profesjonalnym sprzętem i narzędziami, które pozwalają mu z sukcesem wykonywać nawet bardzo skomplikowane procedury weterynaryjne. W zakresie usług weterynaryjnych dotyczących chirurgii wykonujemy zabiegi operacyjne kręgosłupa a także  zabiegi operacji kolana metodą TTA oraz TPLO.


Wojciech Halkiewicz
lekarz weterynarii – specjalista chirurgii
Flaga polska    Flaga niemiecka
TEL: 91 44 22 964     503 045 800