Logo Lecznica dla zwierząt W Pałacyku
w Pałacyku
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 18:00

Sobota - Niedziela
10:00 - 13:00

[z wyłączeniem świąt]


Karty

Zakres usług


Usługi weterynaryjne w Szczecinie

Zauważyłeś, że z Twoim zwierzęciem dzieje się coś niepokojącego? Nie czekaj – zgłoś się do naszej kliniki, a my przeprowadzimy wszystkie niezbędne badania i pomożemy Twojemu pupilowi w szybkim powrocie do zdrowia.

W naszej placówce świadczymy kompleksowe usługi weterynaryjne dla psów, kotów i innych małych zwierząt. Zajmujemy się ich szczepieniem i odrobaczaniem, leczymy też wszelkiego rodzaju zwierzęce infekcje.

Posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny, a nasi lekarze to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, stale poszerzający swoje kwalifikacje i kochający zwierzęta.

Nasza oferta usług weterynaryjnych

W naszej klinice zatrudniamy specjalistów zajmujących się takimi dziedzinami medycyny, jak:

Jedną z naszych specjalności jest chirurgia zwierząt. Jesteśmy gotowi wykonać nawet najbardziej skomplikowane operacje, mające na celu przywrócenie zdrowia Twojemu czworonożnemu przyjacielowi.

U nas Twój zwierzak skorzysta również z fachowej pomocy lekarza specjalizującego się w ortopedii zwierząt. Umożliwimy każdemu czworonogowi odzyskanie sprawności ruchowej po wypadku lub urazie.

Do zabiegów, które przeprowadzamy, należy między innymi artroskopia. Metoda ta jest niezwykle przydatna podczas diagnozowania problemów ze stawami.

Oferujemy także endoskopię zwierząt. Dzięki niej możemy diagnozować liczne choroby układu oddechowego i przewodu pokarmowego oraz wykonywać różnego rodzaju operacje, korzystając z naturalnych otworów ciała. Niewielka inwazyjność pozwala zaoszczędzić pupilowi bólu i dyskomfortu pooperacyjnego.

Ponadto, jeżeli Twój pupil jest w okresie rozrodczym, a Ty nie chcesz, by doczekał się potomstwa – zalecamy poddanie go sterylizacji w naszej klinice.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i życzliwe podejście do każdego czworonożnego pacjenta.Flaga polska    Flaga niemiecka
TEL: 91 44 22 964     503 045 800