Logo Lecznica dla zwierząt W Pałacyku
w Pałacyku
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 12:00
15:00 - 18:00

Sobota - Niedziela
10:00 - 13:00

[z wyłączeniem świąt]


Karty

Zespół


Weterynarze w naszej lecznicy

Mały pupil, który często jest oczkiem w głowie swojego właściciela, może budzić jego niepokój z uwagi na stan zdrowia. Kiedy pies lub kot traci energię, jest apatyczny lub w inny sposób komunikuje swoje dolegliwości, najważniejszy dla jego pana jest dobry weterynarz. To on przeprowadzi odpowiednie badania i postawi diagnozę, która zapewni powrót do zdrowia. Weterynarze z naszej lecznicy w Szczecinie są takimi właśnie lekarzami – dobrymi, z odpowiednimi kwalifikacjami, a przede wszystkim – z życzliwym podejściem do czworonożnych pacjentów.

Nowoczesne usługi weterynaryjne, które oferujemy, obejmują szeroki zakres specjalności. W naszej klinice w Szczecinie pracują wyłącznie najlepsi weterynarze, którzy zapewnią Państwa pupilom profesjonalną opiekę i szybki powrót do zdrowia. Doskonale wiemy, że dobry weterynarz traktuje leczenie zwierząt nie tylko jako pracę. Dla naszych lekarzy pomoc pupilom to misja, którą z zaangażowaniem realizują każdego dnia.

W naszej klinice zatrudniamy najlepszych weterynarzy, aby zapewnić Państwa pupilom profesjonalną opiekę i szybki powrót do zdrowia. Wiemy doskonale o tym, że dla dobrego weterynarza leczenie zwierząt to coś więcej niż praca – to misja, którą z zaangażowaniem realizuje każdego dnia.

Lek.wet. Wojciech Halkiewicz

Specjalista chirurg, specjalista chorób psów i kotów.

 

Lek. wet. Agnieszka Demska

Choroby wewnętrzne.

 

Lek. wet. Beata Klink Grudzińska

Kardiologia i choroby wewnętrzne.

 

Lek. wet. Andrzej Gajek

Choroby wewnętrzne, stomatologia, cytologia, parazytologia.Flaga polska    Flaga niemiecka
TEL: 91 44 22 964     503 045 800